Fare İlaçlama

//Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

Fareler, dünyanın hemen hemen her yerinde türüne rastlanan kemirgen, omurgalı hayvanlardır. Fare kendi benzer türleri arasında ağız yapısı ve sıralı dişleriyle ön plana çıkar.

Farelerin dişleri hasar gördüğü noktada kendini yenileme özelliğine sahiptir. Türleri değişkenlik gösterdiği için her farenin boyutu birbirinden ayrıdır. Yaşadıkları alana göre şekillenmektedirler.

Fare memeli hayvanlar grubunda bir canlıdır.

Dört tane ayağı bulunan fare uzun bir kuyruğa sahiptir. Farenin elastik, kemiksiz bir vücut yapısı vardır. Bu sayede her yere rahatlıkla girebilir.

Bu durumlar sebebiyle fareden kurtulmak da oldukça zordur. Her yerde bulunmaları ya da tehlike anında kolayca ortadan kaybolmaları sebebiyle bireysel olarak yapılacak fare ile mücadele sonuç vermez.

Farenin ayak yapısı tırmanmaya müsaittir. Genel olarak yaşamak için kırsal bölgeleri tercih eder. Şehirlerde ise hemen her yerde fırınlarda, un fabrikalarında, pastanede, lokantada, besin satışı yapan birçok yerde fare yaşayabilir.

İnsanların yaşam alanlarında da sıkça rastlanmaktadır özellikle tavan arası, lağım, su boruları gibi yerlerde yaşayabilmektedirler.

Fare her türlü besini yiyebilir, etçil ve otçul beslenir. Mutfakta her türlü yiyeceğinize ortak olabilir.

Ödemiş Fare İlaçlama

Dünya genelinde insanlara en çok benzerlik gösteren hayvan olarak bilinen fareler deneylerde kobay olarak kullanılsa da insan hayatını zorlaştıran bir yapıya sahiptir.

Öncelikle Farelerin Olası tüm beslenme alanları ve giriş noktaları belirlenmeli ve ortadan kaldırılmalıdır. Yiyecek içecek ve gıda maddeleri açıkta bırakılmamalıdır.

Çöp kovalarının kapakları kapalı tutulmalıdır. Mutfak tezgahı, lavabo ve mutfak zemini temiz tutulmalı ve farelerin tüm olası giriş yerleri kapatılmalıdır.

Evde fare ile mücadele teknikleri tuzaklardan yemlere kadar bir çok değişik şekilde yapılabilir. Fare tuzakları insanlar ve evcil hayvanlar için düzgün yerleştirilmemişse tehlikeli olabilir.

Fare ilaçlama uzman ekiplerimiz tarafından kontrollü olarak yapılan kemirgen türleri ile mücadelede uzmanlar tarafından yapılması gereken önemli bir hizmettir. Fare İlacı Kontrolsüz yapılan fare ilaçlama çevrenize ve sağlığınıza büyük zararlar verebilmektedir.

Farelerden kurtulma işi son derece ciddi ve önemli bir iş olduğundan, bu işe kendi yöntemlerinizle çözmemelisiniz. Bu yüzden Fare ilaçlaması işlemini, güvenilir ve işinin ehli olan kadromuza bırakmanızı tavsiye ediyoruz. Fare İlaçlama da kesin ve profesyonel çözüm sunan Ödemiş Haşere İlaçlama firmamıza 7 gün 24 saat ulaşarak Ödemiş Fare İlaçlama hizmeti talep edebilirsiniz.

2019-03-04T19:38:32+00:00

ÖDEMİŞ BÖCEK ilaçlama uzun yıllardır ilaçlama sektöründe faaliyet göstermektedir. İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu gelişmeleri uygulamaktayız. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olan ilaçları, halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmayız. ÖDEMİŞ Böcek İlaçlama olarak 7/24 müşteri memnuniyeti odaklı garantili ve ekonomik ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

İlaçlama firması denilince akla gelen ilk isimlerden birisi olan ÖDEMİŞ Böcek İlaçlama firması, sağlık bakanlığından onaylı, insan, evcil hayvan ve çevreye hiçbir zararı olmayan ilaç ve eğitimli ilaçlamacıları ile yaşam alanlarınızı ilaçlar ve sizleri haşere, kemirgen sorunundan kurtarır. ÖDEMİŞ Haşere İlaşlama servisi, kaliteden ödün vermeden uygun bir şekilde ilaçlamanızı yapmaktadır.